Razor Shark

Razor Shark

Razor Shark: Funkcijas

Razor Shark

Razor Shark spēles centrā ir Mystery Stacks funkcija. Jebkura grieziena laikā četru zilaļģu simboli var atrasties jebkurā vietā uz ruļļiem. Kad tas notiek, sāk darboties funkcija Nudge & Reveal. Līdzīgi kā Tiki Tumble spēlē “Nudging Wilds”, Mystery Stack simboli katrā nākamajā griezienā (kas ir bezmaksas) pārvietojas par vienu pozīciju uz leju, vienlaikus tie atveras, lai atklātu atbilstošus simbolus vai zelta haizivs simbolus.

Ja Mystery Stacks funkcija atklāj zelta haizivs simbolus, tiek aktivizēta Razor Reveal funkcija. Pēc tās aktivizēšanas katrā zelta haizivs simbola pozīcijā atklāsies vai nu likmju reizinātāja monētas, kuru vērtība var būt no 2x līdz 3500x, vai arī simbolus Scatter.

Visbeidzot, ir bezmaksas spēļu funkcija, kas tiek piešķirta, kad 4 vai vairāk simboli Scatter jebkurā vietā uz ruļļiem galvenajā spēlē vai Razor Reveal funkcijas laikā (katrs papildu Scatter simbols piešķir vienu papildu griezienu). Kad tas ir noticis, uz otrā un ceturtā ruļļa parādās Mystery Stacks, kas katrā griezienā pārvietojas par vienu pozīciju uz leju, līdz tie izkrīt no redzesloka, un tad šī funkcija beidzas. Lai pagarinātu papildspēli, var parādīties arī papildu noslēpumu kaudzes. Turklāt ir arī vinnesta reizinātājs, kas palielināsies par 1x pēc katra noslēpumaino kaudzīšu pārvietošanās. Tā ir spēcīga kombinācija, kas var dot milzīgus laimestus līdz pat 60 000 reizēm no jūsu likmes – vismaz tā uzskata Push Gaming. Par lielu pārsteigumu visiem, 2021. gada oktobrī maksimālais laimests tika ievērojami pārsniegts, kad kāds zviedru spēlētājs, spēlējot Betsafe, ieguva 90 000 reižu lielāku laimestu nekā likme.

Razor Shark: Pārskats

Pazīstams ar izcilu vizuālo tēlu, unikālu mehāniku un briesmīgu svārstīgumu, tāpēc spekulācijas par jaunajiem Push Gaming spēļu automātiem ir ļoti plašas, un fani ar nepacietību gaida, kas tiks piedāvāts. Tomēr gaidīšana var būt ilga. Kamēr konkurenti ik mēnesi izplata spēles, Push Gaming bija nepieciešams laiks līdz pat maijam, lai laistu klajā savu pirmo šī gada nosaukumu The Shadow Order. Ilgo piegādes laiku daļēji var izskaidrot ar studijas salīdzinoši nelielo izmēru, kā arī ar tās pieeju, kas nosaka kvalitāti, nevis kvantitāti, lai gan saskaņā ar mūsu avotiem tieši ekskluzīvais līgums ar Kindred Group ir veicinājis ilgāku gaidīšanas laiku tiem, kas nav klienti.

Push Gaming jaunākajā Push Gaming izdevumā jums būs iespēja peldēties ar haizivīm, kas ir piemērota metafora tās vardarbīgajai dabai. Pati spēle patiesībā ir diezgan pazīstama, taču svārstīgums šeit ir palielināts līdz aptuveni 12, un potenciāls ir lielāks nekā jebkurā citā Push Gaming spēļu automātā līdz šim. Izmantojot 6 ruleti, 5 rindas un 22 vinnestu līnijas, Razor Shark ir ieguvēja no Mystery Stacks, kas var atklāt vai nu vienādus simbolus, vai arī Golden Shark simbolus, kuri savukārt var piešķirt likmju reizinātāju monētas vai scatter simbolus. Galvenais ir bezmaksas spēļu papildspēle, kurā Mystery Stacks un laimestu reizinātāja kombinācija var dot laimestus līdz pat 55 000 reižu lielākus par jūsu likmi. Izmantojot savu galddatoru vai mobilo ierīci kā virtuālo zemūdeni, jūs varat iegremdēties šajā dziļjūras piedzīvojumā, maksājot no 15 centiem līdz 150 € par griezienu.

Kā vienmēr, kad runa ir par Push Gaming, ražošanas kvalitāte ir fenomenāla. Viena no pirmajām lietām, ko jūs, visticamāk, pamanīsiet, ir ārkārtīgi āķīgā melodija – apreibinošs instrumentāls, kas ne tikai palielina spriedzi un uztraukumu spēlē, bet arī liks jums pakustināt galvu līdzi spēles ritmam. Multivilciena stila grafika Razor Shark ir veidota okeānā, kur fonā redzēsiet koraļļus un krāsainas zivis, kā arī pāris Nemo un Dory līdzinieku, kas redzami uz ruļļiem. Starp simboliem ir zemākas vērtības niršanas tvertnes, peldspuras, niršanas maskas un zemūdens kameras. Lielāku atdevi sniedz četras haizivis, kas ir zilā, zaļā, violetā un oranžā krāsā. Pēdējā no tām ir visienesīgākā, jo par 6 haizivīm uz pilnas vinnestu līnijas jūs saņemat 30 reizes lielāku likmi. Lielā baltā haizivs ir “wild” un aizvieto visus simbolus, izņemot “scatter”. Tas ir arī visvērtīgākais no visiem simboliem – par 6 vienādiem simboliem Jūs saņemsiet 60 reizes lielāku likmi.

Verdikts

Razor Shark ir spēļu automāts, kurā Push Gaming paaugstina latiņu, acīmredzami cenšoties pārspēt sevi visos iespējamos veidos, lai gan lielākoties ar lielāku svārstīgumu un potenciālu. Uzmanieties, šī spēle ir ārkārtīgi nepastāvīga un ne visām gaumēm patiks. Neapzināti spēlētāji, kurus ir pievilinājis Razor Shark simpātiskais izskats, var piedzīvot šoku – vai nu laimestu, kas var izmainīt viņu dzīvi, vai, kas ir daudz ticamāk, pilnīgi neveiksmīgu sesiju.

Kā jau minēts iepriekš šajā pārskatā, ir dažas būtiskas līdzības ar Tiki Tumble, kas zināmā mērā padara Razor Shark drīzāk par turpinājumu, nevis pilnīgi unikālu piedāvājumu. Tas ne vienmēr ir slikti, taču, būdams sabojāts ar vienu oriģinālizdevumu pēc otra, tas neapšaubāmi nedaudz pārsteidza.

Push Gaming ir augstas variācijas nišas meistari un ļoti labi zina, kā veidot šādas spēles. Spēles iespējas ir labi pārdomātas, spēle ir skaisti noformēta, un ar “mini” džekpotiem, kas jūs turēs uz pēdām galvenajā spēlē, kā arī milzīgu potenciālu bezmaksas griezienu spēlē, Razor Shark ir kā svaigu jūras velšu kārums visiem, kam patīk augsta svārstīguma spēle.

Razor Shark
Scroll to top