Veselīgs uzturs

Padomi veselīgai maltītei

Gatavojot ēdienu mājās, īpaši tad, ja to gatavo arī citiem ģimenes locekļiem, grūti ieviest radikālas pārmaiņas. Iesakām dažas nelielas izmaiņas uzturā, kas palīdzēs uzlabot vielmaiņu un zaudēt svaru. Šādas vienkāršas pārmaiņas nav grūti ieviest, atšķirībā no radikālām diētām.

Brīvi lieto garšvielas. Ingvers, kajenas un jalapeno pipari un Tabasko mērce var uzlabot tavu tauku dedzināšanas ātrumu līdz pat 25 procentiem.

Zināmu treknu ēdienu daudzumu samazini uz pusi. Brokastīs smērē mazāk sviesta uz maizītes, pusdienās lieto mazāk majonēzes vai mērces, bet, gatavojot vakariņas, lieto divreiz mazāk eļļas.

Iekļauj olbaltumvielas vismaz divās dienas ēdienreizēs. Tās varētu būt olas, jogurts, zivs vai vistas gaļa. Olbaltumvielas apmierina bada sajūtu un dod enerģiju ilgtermiņā visas dienas garumā.

Ēd daudz augļu un dārzeņu. Tie satur zināmu daudzumu kaloriju, taču ir piepildīti ar vitamīniem, minerālvielām, kā arī šķiedrvielām, kas palīdz zaudēt svaru. Tāpat tie ir arī garšīgi un var aizstāt saldumus.

Izplāno našķošanos. Ja uz darbu paņemsi līdzi kādu veselīgu kārumu, būs daudz vieglāk atteikties no čipsiem vai citām neveselīgām uzkodām.

Samazini uzņemtā cukura daudzumu. Ja tagad apēd pa viena konfekte dienā, samazini šo daudzumu, apēdot pa vienai katru otro dienu. Cukurs un saldumi palielina bada sajūtu un izsit no sliedēm vielmaiņu.

Ēd diedzētu graudu un pilngraudu produktus pēc iespējas biežāk. Veseli graudi ķermenim sniedz noderīgus ogļhidrātus, ko ātri pārvērst enerģijā, kā arī satur daudz šķiedrvielu.

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.