Aktivitātes

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Saskaņā ar ķīniešu tradīciju 2012.gads būs Melnā Pūķa (ūdens stihija) gads. Pūķa simbols Ķīnā ir svēts, tas vēstī par varenu pirmatnēju spēku. Ķīnieši pret šo mītisko dzīvnieku izturas ar bijību un norāda, ka labi ir izmantot Pūķa atbalstu un aizsardzību, bet tai pašā laikā nākas būt piesardzīgam. Kā nu gan ne, ja Pūķis ar savu ugunīgo elpu var sadedzināt it visu sev apkārt?

Saskaņā ar vispārējo prognozi 2012.gads kopumā solās būt dinamisks, piepildīts dažādiem notikumiem, iespējams pietiekami dramatiskiem.

Jāatzīmē, ka Pūķa gadā visiem nāksies uzcītīgi strādāt, kļūt kreatīviem, radošākiem, izdomas bagātākiem, pacietīgiem un izturīgiem. Tie, kuri spēs pietiekami dinamiski attīstīties gada pirmajos mēnešos, gada otrajā pusē var cerēt uz veiksmi un perspektīvu notikumu attīstību. Sliņķiem atliks tik gausties par pelēko ikdienas rutīnu, stagnāciju.

Tie, kuri Pūķim “pierādīs”, ka spēj risināt dažādas problēmsituācijas, 2012.gada otrajā pusē var cerēt uz veiksmi un pirmajā pusgadā uzsākto projektu sekmīgu realizāciju. Apstākļi veidosies pietiekami labvēlīgi, izmantojiet tos, tai pašā laikā piesargieties no nelabvēļiem, kolēģu (partneru) intrigām, nenovīdības, skaudības.

2012.gada beigās izanalizējiet ieguvumus un zaudējumus, cenšaties neuzsākt un iesaistīties globālos projektos. Šāds aizrādījums skan visnotaļ loģiski, jo Pūķis 2012.gada beigās pamazām savu ietekmi zaudēs.

Kā sagaidīt 2012.gadu? Svētku apģērbā vajadzētu izmantot dažādus “ūdens” krāsu toņus – melno un tumši zilo krāsu. Nepiemirsīsim arī par to, ka ķīnieši Pūķi tradicionāli saista ar zaļajiem krāsu toņiem. Lai “pielabinātos” Pūķim svētku apģērbu varat izrotāt ar dažādiem spīguļiem un vizuļiem, izmantojiet košu bižutēriju un rotaslietas. Pieļaujamas visdažādākās krāsu kombinācijas, Pūķim “patīk” viss košais.

Ja 2012.gadā vēlaties gūt vairāk ietekmes un varas pār dažādiem notikumiem, tad svētku apģērbā izmantojiet zaļās krāsas toņus. Varat izmantot oranžas krāsas aksesuārus, bižutēriju. Ja vēlaties harmonizēt mīlas lietas un rast savu otro pusīti, tad priekšroku dodiet violetās, zaļās un sarkanās krāsas kombinācijām. Ja vēlaties gūt atzinību darbā (biznesā), tērpieties oranžas, dzeltenas un melnas krāsas toņos. Ja tiecaties gūt materiālo stabilitāti, tad tērpu izvēlieties zeltaini melnos krāsās. Tie, kuri 2012.gadā vēlas gūt iekšēju mieru un harmoniju, tērpsies zilos, zaļos un gaiši zilos krāsu toņos.

Raugat, lai svētku galda maltītes pagatavošanas procesā netiktu izmantoti pusfabrikāti, konservi. Vairāk svaigu un veselīgu produktu, piemēram, dažādu salātu, dārzeņu, augļu.

Pašas Jaunā gada svinības vajadzētu šoreiz vajadzētu veidot īpaši kreatīvi. Padomājiet par jautrām rotaļām, izklaidēm, dziesmām un jokiem. Jo radošāk veidosiet Jaunā gada svinības, jo lielāka varbūtība labvēlīgi pret sevi “noskaņot” nākamā gada saimnieku – Melno Pūķi. Ja esat raduši jaunā gada svinības pavadīt pie televizora, tad šoreiz tas nederēs. Raudzīšanos TV kastītē atlieciet uz 1. un 2.janvāri, bet Jaunā gada nakti pavadiet jautrā draugu pulkā.

Laimīgu jauno gadu!

 

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.