Aktivitātes

Ziemassvētku dāvanas no ACCENTA veikaliem.

Nemanot ir piezadzies baltākais gada laiks. Visur dzirdamas sarunas par dāvanām, svētkiem, piparkūkām, eglītēm un citiem svētku atribūtiem. ACCENTA piedāvā dažādas skaistas un siltas māja slietas, kuras varēsiet pasniegt kā dāvanas saviem draugiem.

Jaunums ACCENTA veikalos! Gandrīz gadu ACCENTA veikali piedāvā arī mājas lietas. Pannas, katli, ēdampiederumi, tējkannas, virtuves piederumi, lampas, sveces, virtuves tekstils un citi virtuves aksesuāri no tādām kolekcijām kā: Stellar, Judge, IBILI, S&P, Horwood, Anna Andrea u.c. ražotājiem.

Stellar, Judge un Horwood ražotāju kolekcijas piedāvā kvalitatīvus un izturīgus traukus ēdienu gatavošanai- katli, pannas, cepamtrauki un ēdamrīki. Visiem ēdiena gatavošanas traukiem tiek dota oficiālā ražotāja garantija vairāku gadu garumā.

IBILI kolekcija piedāvā dažādus virtuves aksesuārus- silikona trauciņus, cepumu formas, virtuves tekstilu u.c. krāsainus un spilgtus virtuves aksesuārus. Skaistu silikona cepamtrauku cena- sākot no Ls 5. http://www.accentaoutlet.lv/lv/virtuves-piederumi/

S&P viennozīmīgi ir ACCENTA veikala krāšņākā kolekcija. Spilgtas krāsas, interesantas formas un skaisti iepakojumi. Dažādu formu un dizaina sveces, pulksteņi, salvetes, tējas un kafijas trauki u.c. mājas lietas. Skaistas dāvanas svētkos ikvienam. http://www.accentaoutlet.lv/lv/s---p-kolekcija/

Anna Andrea ir virtuves tekstila ražotājs, kurš piedāvā virtuves dvielīšus, priekšautus, galdautus un salvetes. Īpaši svētkiem atbilstoši ir aromātiskie spilventiņi ar dažādiem mīļiem uzrakstiem (Mīļajam, Mīļajai māsai, Mīļajai mammai utt.), kuri lieliski kalpo kā dāvana svētkos. Mazā aromātiskā spilventiņa cena- tikai Ls 2.83.

Nāciet un izvēlieties dāvanas sev un saviem tuviniekiem!

TC „Rīga Plaza”

Darba dienās: 10:00 - 21:00
Sestdienās: 10:00 - 21:00
Svētdiena: 10:00- 20:00

TC „Spice Home”

Darba dienās: 10:00 - 21:00
Sestdienās: 10:00 - 21:00
Svētdiena: 10:00- 20:00

ACCENTA veikals Dzelzavas ielā 57, Rīgā

Katru dienu: 10:00- 19:00

 

Jūsu ACCENTA!

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.