Aktivitātes

Veikalu jaunumi- pirmie Ziemassvētku pasākumi TK „Spice” jau šajā nedēļas nogalē.

Vēl ir atlicis tikai mēnesis līdz gada baltākajiem svētkiem. Sāksim svinēt un uzturēt noskaņu jau šajā nedēļas nogalē, īpašā pirmssvētku pasākumā TK „Spice”.

TK „Spice” aicina Jūs, bērnus, radus un draugus uz īpašu egles atklāšanas pasākumu, kur būs gan sirsnīgs koncerts „Knīpu un Knauķu” izpildījumā, gan pirmais sniegs, gan konkursi, balvas un dāvanas.

Šajā datumā tiks atklāta arī īpašā Ziemassvētku egle. Šo sestdien, 26.novembrī plkst. 13:00 TK „Spice” tiks atklāta Latvijā līdz šim lielākā Ziemassvētku egle, kas izveidota no 1300 Ādažu čipsi pakām. 7 metrus augstās un 4 metrus platās egles izveide uzņēmumam ir īpašs notikums, ar kuru AS „Latfood” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju rast prieka sajūtu ikdienišķās lietās un labos darbos. Tāpat ar no čipsu pakām izveidoto egli Latfood aicina aizdomāties, cik liels prieks par katru nenocirsto un vienmēr zaļo egli būs meža iemītniekiem!

No 1300 čipsu paciņām izgatavotā egle atradīsies TC „Spice” 1.stāva centrālajā laukumā. Turpat blakus darbosies arī īpašas bērniem un viņu vecākiem paredzētas „Prieka darbnīcas”, kurās tuvojoties svētkiem būs iespēja iedvesmoties un gūt pozitīvas emocijas – pašu rokām izgatavojot kartupeļu piespraudītes, saiņojot Ziemassvētku dāvanas, fotografējoties pie egles un klausoties svētku mūziku.

 

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.