Aktivitātes

Dizaina jaunumi- kā lietderīgi izmantot jau šķietami novecojušus un nolietotus materiālus un formas?

Ikvienam no mums mājās ir atrodamas kādas antīkas un pat jau nolietotas lietas, kuras ir ļoti mīļas un sirds neļauj tās izmest ārā, bet kā tās izmantot mājoklī tā, lai tas nebūtu vienkārši krāms? Izmantosim šīs lietas, kā dizaina elementu mājoklī.

Utilitārā filozofija iestājas par vienkāršiem, kvalitatīvi izgatavotiem funkcionāliem produktiem, kas spēj izturēt laika pārbaudi. Tendencei ir šādi virzieni: „Nomaiņa”, „Industriālie akcenti”, „Spectērpi” un „Servisa lukss”.

Nomaiņa. Priekšplānā tiek izvirzīti dažādi utilitāri materiāli: koka dēļi, kastes, dažādas somas, āda. Savienojumi un stiprinājumi kļūst par galvenajiem dekoriem.

Industriālie akcenti. Šādiem akcentiem mājas dzīvē ir ļoti liela nozīme. Kaut vai ideāli piemeklēta virve virtuves toņiem, var radīt īpašas sajūtas un noskaņu mājoklī. Šāda detaļām veltīta uzmanība, raisa izjūtas par to, ka mājas saimnieki, ļoti pievērš uzmanību akcentiem un sīkiem dekoriem.

Spectērpi. No ikviena veca tērpa var izveidot ko jaunu. No celtniecības spectērpu virvēm var izveidot lielisku iepirkšanās somu. Salikti kopā divi vai pat trīs džemperi var radīt jaunus svārkus. Vajag tikai attīstīt iztēli un dizainam un krāsām nebūs robežu.

Servisa lukss. Daudzi dizaineri smeļas iedvesmu no standartveida rūpnieciskiem stiprinājumiem. Mūsdienās, kad arvien aktuālākas kļūst minimālisma iezīmes. Plaukti, slēģi un stiprinājumi tiek izmantoti kā noteikts akcents. Rāvējslēdzēji, siksnas un pogas būs lielisks elements, lai piesaistītu uzmanību.

Pamēģiniet veidot jaunus dizaina elementus Jūsu mājoklim un Jūsu paziņas un draugi noteikti to atzinīgi novērtēs.

 

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.