Aktivitātes

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikals uzsāk darbu TC „Spice Home” jaunās telpās otrajā stāvā.

ACCENTA salons uzsāk darbu jaunās telpās ar jaunām akcijām un piedāvājumiem. Jaunajās salona telpās var apskatīties un pasūtīt ACCENTA produkciju gan no OUTLET sērijām, gan izveidot individuāla dizaina bezmaksas skices, Jūsu virtuvei! Vēl vairāk, iegādājieties preces ar īpašajām atlaidēm „Eņģeļu naktī” 11.11.11. no plkst. 10:00- 01:00.

Maģiskajā datumā 11.11.11. TC „Spice” svin savu desmito jubileju. Skaitlis ir apaļš un nozīmīgs, tāpēc arī izklaides pasākumi un atlaides iepirkumu centrā būs grandiozi.

ACCENTA veikali piedāvās 25 % atlaides virtuvju pasūtījumiem, 40 % atlaides visām mājas lietām, visiem brīvi stāvošajiem skapjiem un kumodēm 20 % atlaide un bīdāmajām sistēmām 15 % atlaide. Visiem, kuri šajā datumā izdarīs pasūtījumu ACCENTA veikalā, varēs izvēlēties no esošajām mājas lietām sev dāvanu bez maksas, vērtībā līdz 20 Ls! Tiešām patīkami, saņemt dāvanas pērkot vai pasūtot ko jaunu!

Ja lielā cilvēku pieplūduma dēļ Jūs nevēlaties stāvēt rindā, lai pasūtītu preces, droši jautājiet pēc atlaižu kuponiem, kurus varēs izmantot no 12. līdz 18. novembrim, saņemot tādu pašu atlaidi izvēlētai produkcijai, kāda tika piedāvāta „Eņģeļu naktī”.

Patīkamu iepirkšanos un uz tikšanos 11.11.11. TC „Spice Home” otrajā stāvā, jaunajā ACCENTA veikalā.

 

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.