Aktivitātes

Interjera dizaina jaunumi- akrila izmantošana Jūsu mājoklī.

Akrils ir polimēru materiāls, kurš pēdējo gadu laikā strauji ir iekarojis mūsu mājokļus. Tas ir atrodams gandrīz ikvienā mājoklī- virtuvēs, vannas istabās, u.c. Kādas ir akrila īpašības un kur mēs to varam izmantot savā mājoklī?

Akrila materiāls patiesībā ir salīdzinoši vecs, tas tika izgudrots pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados Vācijā, kā stikla aizstājējs. Daudzi šo materiālu pazīst arī ar nosaukumu organiskais stikls. Gadiem ejot, tika izgudrotas iespējas akrilu krāsot dažādās krāsās. Mūsdienās tas ir vispieprasītākais materiāls virtuvēs, vannas istabās, baseinu zālēs un pirts zonās.

Akrils ir viens no cietākajiem plastikāta izstrādājumiem. Tas atzīts par ekonomisku, estētisku un veselībai nekaitīgu materiālu. Viena no akrila priekšrocībām — tas ir plastisks materiāls. Var izveidot dažādas formas un izliekumus. Atšķirīgas krāsas akrila fasādes ienesīs svaigumu Jūsu mājoklī.

Akrila kopšana ir ļoti vienkārša. Pateicoties ļoti gludajai virsmai, pārsvarā pietiek tikai ar to, ka virsma tiek noskalota ar siltu ūdeni. Akrila vannas un skapīšu fasādes kopšanai var izmantot jebkuru mazgāšanas līdzekli, izņemot abrazīvos. Nedrīkst izmantot spēcīgus dezinficējošos līdzekļus, kas satur hloru, šādi līdzekļi materiālu sabojās.

Nāciet uz ACCENTA saloniem un dizaineri Jums izrādīs un izstāstīs visu par akrila virtuves izveidi Jūsu mājoklī, piemeklēs atbilstošākos toņus un materiālu salikumu, kā arī, protams, piedāvās izdevīgākās cenas. Nāciet uz ACCENTA saloniem TC “Spice Home” otrajā stāvā un modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” otrajā stāvā!

 

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.