Aktivitātes

Jauku brīvdienu padoms- sāciet nedēļas nogali ar brokastīm gultā!

Palutināt sevi, savu mīļoto vai vecākus ar brokastīm gultā ir tika skaisti un patīkami, pozitīvas emocijas visas dienas garumā garantētas. Bet kā pasniegt? Ne visos mājokļos ir atrodamas paplātes šīm nolūkam. Kādu paplāti iegādāties un kādi ir to plusi un mīnusi.

Plakanā paplāte. Šī ir viena no populārākajām Latvijas veikalu piedāvājumos. Dažādas krāsas un formas- zaļas, sarkanas, apaļas un četrstūrainas. Lielākais šāda veida paplātes pluss- ikdienā var izmantot kā trauku uz kura likt augļus vai ko citu uz galda, kā arī ja gribas to noslēpt no citu acīm, tā ir salīdzinoši plakana un neaizņem daudz vietas. Lielākie mīnusi- tā ir diezgan nestabila gultā un ja nav augstas maliņas tad drupačas var viegli nonākt gultā.

Paplāte ar sānu rokturīšiem. Šādas paplātes kalpo tikai vienai funkcijai- brokastīm gultā. Ērtas un veidotas, lai būtu maksimāla drošība. Augstas sānu malas, lai nekas neizlīst. Lielākais mīnus- nav praktiskas glabāšanai, aizņem salīdzinoši daudz vietas.

Paplātes galdiņš vai spilvens. Šāda veida paplātes visvairāk rada sajūtu, ka ēstu pie galda. Drošas un ērtas. Izvēloties paplāti brokastīm gultā šis noteikt būtu labākais variants.

Nāciet uz ACCENTA veikaliem un apskaties ACCENTA piedāvātās paplātes no IBILI, Salt & Pepper un citām kolekcijām. Ieprieciniet sev apkārtējos cilvēkus ar gardām brokastīm gultā!

www.accenta.lv

www.accentaoutelt.lv

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.