Aktivitātes

Iepirkšanās centru jaunumi- TC „Spice” un „Spice Home” piedāvā ikgadējo „Ābolu festivālu”!

„Ābolu festivāls” autostāvvietā starp TC „Spici” un „Spici Home” jau ir kļuvis par ikgadēju pasākumu. Šogad šis festivāls norisināsies jau trešo reizi! Tie, kas ir apmeklējuši iepriekšējos gados zina, ka festivāla ietvaros tiek piedāvātas dažādas atrakcijas, konkursi, koncerti un tirdziņi, šogad mūs sagaida tas pats, tikai vēl vairāk. Apmeklējam „Ābolu festivālu” 8. un 9. oktobrī, no plkst. 10:00 līdz 22:00, pie TC „Spice Home”.

Latvijas Augļkopju asociācija aicina ikvienu 8. un 9. oktobrī Rīgā apmeklēt tradicionālo Ābolu festivālu pie tirdzniecības centra Spice. Festivāls arī šogad apmeklētājiem piedāvās iespēju tikties ar ābolu audzētājiem, nobaudīt un iegūt informāciju par dažādām ābolu šķirnēm, iesaistīties radošās aktivitātēs, konkursos un informatīvās spēlēs.

Latvijas Augļkopju asociācijas valdes priekšsēdētāja Māra Rudzāte: „Šī gada raža ir viduvēja, bet labāka nekā pagājušajā gadā, un tās apjomi atšķiras gan pēc reģioniem, gan pēc šķirnēm. Mēs rūpēsimies, lai divu dienu garumā ikvienam festivāla apmeklētājam būtu iespēja ne tikai uzzināt par šo augļu labajām īpašībām, bet arī nogaršot iespējami lielu ābolu šķirņu skaitu.”

Šajā nedēļas nogalē no desmitiem rītā līdz desmitiem vakarā, divu dienu garumā notiks ābolu degustācija, lieliem un maziem festivāla apmeklētājiem būs iespējams piedalīties dažādās atrakcijās: ābolu stafetēs, piramīdu celšanā, ābolu svēršanas un erudīcijas konkursos, kā arī citās aktivitātēs. Par muzikālo noskaņu rūpēsies iemīļoti mūziķi un grupas: Miks Dukurs, Ģirts Zebuliņš ar grupu, Andris Kivičs, Dzeguzīte, Lustīgais Blūmīzers un A Day Without Break.

Rudenī svarīgi ir padomāt arī par svaigu ābolu uzglabāšanu nākamajiem mēnešiem. Pareizi atlasīti un uzglabāti, tie saturēs daudz vērtīgu uzturvielu un būs gardi ne tikai līdz Ziemassvētkiem, bet atsevišķas šķirnes pat līdz pavasarim.

Daži padomi ābolu saglabāšanai:

1.                  Izvēlieties veselus un stingrus ābolus. Sasisti, tārpaini vai nedaudz iepuvuši augļi ilgstošai uzglabāšanai nederēs.

2.                  Ābolu gatavību var noteikt pēc augļa kātiņa. Ja ābols ir vesels un viegli atdalās no zara, tas nozīmē, ka auglis ir nobriedis un gatavs uzglabāšanai.

3.                  Vislabākā svaigu ābolu uzglabāšanas vieta būs tumša, vēsa (0 C līdz +4 C) un mitra telpa, piemēram, pagrabs. Tāpat ābolus veiksmīgi var uzglabāt ledusskapī.

4.                  Ābolu uzglabāšanas telpām ir jābūt tīrām un arī labi vēdinātām. Šie augļi uzņem apkārtnes aromātus un var pieņemt ļoti nepatīkamu aromātu un garšu.

5.                  Uzglabāšanai pagrabā ābolus kārtojiet kastītēs cieši vienu pie otra. Ābolu ilgākai uzglabāšanai ledusskapī salieciet tos plastikāta maisiņos ar caurumiņiem. Novietojiet tos atsevišķā ledusskapja nodalījumā, kur nav tiešas saskarsmes ar citiem pārtikas produktiem, kas var piešķirt tiem piegaršu.

6.                  Uzglabājot ābolus ilgāku laiku, tos vajadzētu laiku pa laikam pārbaudīt, jo sabojāti āboli veicina arī pārējo bojāšanos.

Nāciet un uzziniet vēl daudz ko jaunu, iegādājieties rudens ābolus un varbūt jau šajās brīvdienās palutiniet sevi un savu ģimeni ar gardu ābolkūku. ACCENTA veikali piedāvā iegādāties dažādus kūkas cepšanas traukus un pannas, lai cepšanas prieks būtu vēl lielāks un uzkopšanas darbi niecīgi!

Baudiet rudens ābolus!

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

 

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.