Aktivitātes

Iepirkšanās centru jaunumi- TC „Spice Home” aicina visus uz „Hobiju dienām”.

Ikvienam cilvēkam patīk sevi pilnveidot uz izglītot. Mācoties skolā tas notiek pats par sevi, bet kā pilnveidot savu ikdienu, ja skolas un augstskolas jau ir aiz muguras, vai tieši pretēji gribās papildināt jau tā aizņemto ikdienu? Nāciet uz „Spice Home” rīkotajā „Hobiju dienām” 1. un 2. oktobrī un atrodiet jaunu papildinājumu savai ikdienai!

Šajā nedēļas nogalē, 1. un 2.oktobrī, “Spice Home” notiks “Hobiju dienas”. To ietvaros aicināsim “Spice Home” apmeklētājus iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas veltītas vaļaspriekiem un jaunu hobiju apgūšanai. Aktivitātes nodrošinās dažādi partneri - radošie pulciņi, sporta skolas, mūzikas instrumentu pasniedzēji u.c.

“Hobiju dienu” ietvaros apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izlozē Kas meklē, tas atrod! un iegūt savā īpašumā vērtīgas balvas no “Spice Home” veikaliem.

Pasākuma ietvaros būs iespējams iepazīties ar sekojošiem hobijiem:

1. oktobrī:

Spice Home 1. stāvā:

• Deju paraugdemostrējumi un soļu apgūšana – sporta dejas piedāvās Violas Abramovas un Riharda Mailīša deju studija RV Studio, mūsdienu dejas - deju studija Riki Tiki, vēderdejas, flamenko, tango (Tango Studio) un austrumu dejas ekotisko deju centra Alegria izpildījumā, uzstāsies mūziķi un dejotāji no DAMIF deju un mūzikas federācijas, hip hop dejas prezentēs Edmunda Veizāna deju skola, savukārt salsu dejot mācīs kustību studija Studio X1;

• Gudro sievu skolas meistarklases, ekskluzīvo rotu darbnīca, Hobiju kursi - šūšana,

gleznošana un filcēšana;

• Bērnu un jauniešu centra Zolitūde aktivitātes – rokdarbu pulciņš, mūzikas ansamblis;

• Iespēja izmēģināt džambu (āfrikāņu bungu) spēli;

• Kulinārijas viltības un praktiski padomi no profesionāliem ēdienu gatavošanas

ekspertiem sadarbībā ar Restorānu Servisa skolu un RIMI;

• Rudens kompozīciju no dabas materiāliem gatavošana sadarbībā ar ziedu salonu Linda;

• Iespēja apmeklētājiem apgūt floristikas un dāvanu saiņošanas viltības radošajā darbnīcā Timba un profesionāļu pavadībā iesaiņot savu dāvanu pašiem;

• Radošā darbnīca un ballīte bērniem visas dienas garumā sadarbībā ar Pludmales sporta centru Brazīlija;

• Foto stūrītis – foto knifi un padomi no profesionāļa Gunāra Janaiša.

Spice Home 2. stāvā:

·         Radio vadāmie lidmodeļi no Ehobby.lv;

·         Antīko telefonu izstāde, online datorspēles sadarbībā ar Lattelecom;

·         Ģitārspēles pamati (sadarbībā ar gitarspele.lv);

·         Karatē skolas IPPON.LV paraugdemonstrējumi.

2. oktobrī

Mājas mīluļu dienā Spice Home 2. stāvā notiks suņu paraugdemonstrējumi un sacīkstes, kurās piedalīsies biedrības Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs dzīvnieki. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt, paglaudīt un apčubināt zvēriņus: ekskluzīvus persiešu kaķus no kaķu mīļotāju kluba Nostri Vincent, papagaiļus un citus putnus, kā arī kāmīšus, žurkas, smilšu peles, adatu peles, garspalvainās peles, Āfrikas taukasti, lemingus, Āfrikas susurus un jūras cūciņas.

Nāciet un atrodiet savu hobiju!

 

www.accenta.lv

www.accentaoutlet.lv

Jūsu ACCENTA!

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.