Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalā TC „Spice Home” neticami zemas cenas no 26.12.-31.12.

Lielu atzinību guvusī akcija „Vienpadsmit mēbeles ar 50-65% atlaidi” atgriežas! Šoreiz akcija norisināsies ACCENTA veikalā TC „Spice Home” laika posmā no 26.12.līdz 31.12. Pasteidzieties, akcijas periods un preču skaits ir ierobežots.

Ziemassvētku padomi- cepam piparkūkas!

Kurš gan neatceras, bērnībā cepto piparkūku smaržu. Visu māju pārņēma šis salkanais Ziemassvētku aromāts. Šogad, kad Ziemassvētku sajūtu nepapildina koši balta sniega sega, radīsim svētku sajūtu cepot piparkūkas. Kopumā tas šķiet vienkārši, bet tomēr ir jāzina dažādi knifiņi, lai piparkūkas izdotos uz visiem 100 %.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikals TC „Rīga Plaza” uzsāk Ziemassvētku izpārdošanu.

Sākoties Ziemassvētku nedēļai ACCENTA piedāvā Ziemassvētku izpārdošanas atlaides. Īpašas cenas visu Ziemassvētku nedēļu. Nāciet, apskatiet un iegādājieties dāvanas sev un draugiem.

Tirdzniecības centru jaunumi- TC „Spice Home” īpaša Ziemassvētku kampaņa.

Ir sākusies Ziemassvētku nedēļa. Ikviens steidz sūtīt apsveikumus, cept piparkūkas un dekorēt eglīti. Bet kā ar dāvanām, vai visas jau sapirktas? TC „Spice” un „Spice Home” saviem klientiem piedāvā īpašu dāvanu katalogu, kurā varēsiet atrast piemērotākās dāvanas ikvienam savam ģimenes loceklim.

ACCENTA konkurss ir noslēdzies!

ACCENTA konkurss par jauno ACCENTA salonu Dzlezavas ielā 57, Rīgā ir noslēdzies! Laimīgie dāvanu karšu ieguvēji šoreiz ir Atis Ščeglovs, Raimonds Munde un Māra Liniņa. Sveicam laimīgos balvu ieguvējus!

Veikalu jaunumi- tikai šajā nedēļas nogalē TC „Spice Home” ACCENTA veikalā Ziemassvētku atlaides.

Tikai šajā nedēļas nogalē 16., 17. un 18. decembrī ACCENTA veikalā TC „Spice Home” īpaša Ziemassvētku akcija. Tikai trīs dienas visiem virtuvju pasūtījumiem un mājas lietu pirkumiem 20 % atlaide.

Konkursu jaunumi- jauns ACCENTA konkurss!

Pirmssvētku laiks ir īpašs dāvanu laiks! Arī ACCENTA veikali dāvina dāvanas biežāk, kā agrāk. Šoreiz dāvanas no ACCENTA veikala TC „Rīga Plaza”.

Izpārdošanas jaunumi- ACCENTA veikals piedāvā dāvanu karti 10 Ls vērtībā mājas lietu iegādei ar 50 % atlaidi- TIKAI 5 Ls- portālā www.perkamkopa.lv.

Tuvojoties svētku laikam ikvienam aktuāls kļūst dāvanu jautājums. Izmantojiet iespēju iegādāties preces ACCENTA veikalā ar 50 % atlaidi- pērkot dāvanu karti 10 Ls vērtībā tikai par 5 Ls portālā www.perkamkopa.lv.

Konkursu jaunumi- konkurss par ACCENTA jauno veikalu.

Jau vairākas nedēļas esam rakstījuši par un ap ACCENTA jauno veikalu Purvciemā, esam informējuši Jūs par veikala atrašanās vietu, darba laiku, piedāvājumu un akcijām. Šobrīd ir pienācis laiks parādīt savas zināšanas! ACCENTA uzsāk jaunu konkursu mājas lapā- http://www.draugiem.lv/accenta.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikals TC „Spice Home” dāvina saviem klientiem Ziemassvētku atlaides!

Adventes laiks, ikvienam saistās ar dāvanu meklēšanu, saiņošanu slēpšanu un svētku pasākumu plānošanu. ACCENTA veikals TC „Spice Home” pirmssvētku laikā saviem klientiem dāvina atlaides virtuves iekārtu un mājas lietu iegādei- 20 %.

Ziemassvētku dāvanas no ACCENTA veikaliem.

Nemanot ir piezadzies baltākais gada laiks. Visur dzirdamas sarunas par dāvanām, svētkiem, piparkūkām, eglītēm un citiem svētku atribūtiem. ACCENTA piedāvā dažādas skaistas un siltas māja slietas, kuras varēsiet pasniegt kā dāvanas saviem draugiem.

Veikalu jaunumi- sākas atvēršanās akcija jaunajā ACCENTA veikala Dzelzavas ielā 57.

Kā jau iepriekš bijām rakstījuši, ACCENTA decembra sākumā atver jaunu veikalu Dzelzavas ielā 57, Purvciemā, pretim „Mēbeļnamam”. No šodienas, 5. decembra, sākas atvēršanās mēneša akcija. Nāciet, izvēlieties un iegādājieties!

Veikalu jaunumi- ACCENTA atver jaunu veikalu Dzelzavas ielā 57, Rīgā.

Gada nobeigumā ACCENTA atver vēl vienu veikalu! Jauni piedāvājumi, akcijas un preces Purvciemā, Dzelzavas ielā 57, pretim „Mēbeļnamam”. Veikals jau ir sācis darboties un gaida apmeklētājus katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikals TC „Rīga Plaza” uzsāk darbu pirmajā stāvā.

Jau no šīs nedēļas, pirmdienas, ACCENTA veikals uzsāk darbu modes un izklaides centra „Rīga Plaza” pirmajā stāvā pie ieejas, kura atrodas tuvāk veikalam „Prisma”, blakus „Narvesen”. Jaunās veikala telpas ir daudz mājīgākas un cilvēkiem vieglāk atrodamas. Nāciet un apskatiet jauno ACCENTA veikalu.

Veikalu jaunumi- pirmie Ziemassvētku pasākumi TK „Spice” jau šajā nedēļas nogalē.

Vēl ir atlicis tikai mēnesis līdz gada baltākajiem svētkiem. Sāksim svinēt un uzturēt noskaņu jau šajā nedēļas nogalē, īpašā pirmssvētku pasākumā TK „Spice”.

Iegādes jaunumi- iegādājies šodien, bet maksā rīt.

Accenta rūpējas par saviem klientiem, piedāvājot vēl ērtāku virtuves iekārtu, mēbeļu un mājas lietu iegādi- iegūsti preci šodien, bet maksā rīt!

Interjera jaunumi- atsvaidziniet savu interjeru ar telpaugiem.

Katram, ik pa laikam, gribās pārveidot savu mājokli, atsvaidzināt savu interjeru ar ko jaunu un interesantu. Kā to paveikt, neieguldot lielus finansiālos līdzekļus? Izmantojiet telpaugus, lai atsvaidzinātu savu virtuvi, viesistabu, koridori vai vannas zonu.

Interjera jaunumi- biokamīns Jūsu ēdamistabas zonā.

Ikvienam patīk mājoklī uguns krāsas siltums, bet ne visiem mājoklī ir kamīns vai vismaz vieta tā izbūvei. Tagad ikvienam ir iespēja viesistabā vai ēdamajā zonā baudīt kamīna romantismu. Iegādājieties un ierīkojiet biokamīnu!

Dizaina jaunumi- melnais un baltais Jūsu interjerā.

Ir dažādi krāsu un materiālu salikumi, kurus viennozīmīgi var uzskatīt par pasaules klasiku, pie tādiem noteikti var pieskaitīt arī salikumu „melnais un baltais”. Parasti ar šo vārdu salikumu apzīmējam pretstatu, kontrastu. Taču starp šīm krāsām ir daudz toņu, ar kuriem var izteikt smalkākās nianses. Kā izmantot šo krāsu salikumu savā mājoklī?

Dizaina jaunumi- kā lietderīgi izmantot jau šķietami novecojušus un nolietotus materiālus un formas?

Ikvienam no mums mājās ir atrodamas kādas antīkas un pat jau nolietotas lietas, kuras ir ļoti mīļas un sirds neļauj tās izmest ārā, bet kā tās izmantot mājoklī tā, lai tas nebūtu vienkārši krāms? Izmantosim šīs lietas, kā dizaina elementu mājoklī.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikali gatavojas Ziemassvētku atlaižu mēnesim.

Ikvienam decembris ir dāvanu un dāvināšanas mēnesis. Arī ACCENTA veikali decembra mēnesī saviem klientiem piedāvās dažādas akcijas un atlaides. Kādas tieši? Sekojiet līdzi informācijai ACCENTA lapās un veikalos.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikals TC „Rīga Plaza” pārceļas uz jaunām telpām pirmajā stāvā.

ACCENTA veikals modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau gandrīz gadu atradās otrajā stāvā pretim „Peek and Cloppenburg” veikalam. Šajā valsts svētku nedēļā veikals pārceļas uz jaunām, gaišākām un mājīgākām telpām turpat TC „Rīga Plaza”.

Konkursa jaunumi- ACCENTA novembra konkurss ir noslēdzies!

Rudenī, kad laiks kļūst vēsāks un lietaināks, arvien biežāk laiku pavadām mājās pie televizora, datora vai vienkārši kopā ar ģimeni. Šis arī iezīmējas kā laiks, kad strauji palielinās konkursos dalībnieku skaits. To varēja novārot arī šī mēneša ACCENTA konkursā. Tieši tāpēc šajā mēnesī balvas nolēmām izsniegt diviem laimīgajiem pareizo atbilžu iesūtītājiem.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikals uzsāk darbu TC „Spice Home” jaunās telpās otrajā stāvā.

ACCENTA salons uzsāk darbu jaunās telpās ar jaunām akcijām un piedāvājumiem. Jaunajās salona telpās var apskatīties un pasūtīt ACCENTA produkciju gan no OUTLET sērijām, gan izveidot individuāla dizaina bezmaksas skices, Jūsu virtuvei! Vēl vairāk, iegādājieties preces ar īpašajām atlaidēm „Eņģeļu naktī” 11.11.11. no plkst. 10:00- 01:00.

Atlaižu jaunumi- ACCENTA veikalā TC „Rīga Plaza”, tikai līdz 13. novembrim visai OUTLET moduļu preču kolekcijai 30 % atlaide.

Tuvojoties Valsts svētku nedēļai arī ACCENTA veikals saviem klientiem piedāvā svinīgas atlaides. Visai OUTLET preču moduļu kolekcijai 30 % atlaide no veikala cenas. Zemāk vairs nebūs!

Konkursu jaunumi- ACCENTA piedāvā jaunu konkursu mājas lapas apmeklētājiem.

Jaunais novembra konkurss ACCENTA mājas lapā ir klāt. No 7. līdz 13. novembrim, atbildot uz jautājumiem ACCENTA mājas lapā- http://www.accenta.lv/lv/konkurss/, ikvienam ir iespēja laimēt dāvanu karti 30 Ls vērtībā no ACCENTA veikala TC „Rīga Plaza”. Piedalieties un ieprieciniet arī sevi Latvijas Valsts svētkos.

Veikalu jaunumi- jau nākamajā piektdienā 11.11.11. TC „Spice Home” norisināsies Šopinga festivāls.

Atlaižu naktis tuvojas! Jau 11.11.11. TC „Spice Home” un „Spice” norisināsies grandiozā iepirkšanās nakts- Šopinga festivāls. Atlaižu dienas un vakara ietvaros tiks piedāvātas grandiozi zemas cenas precēm, dažādi izklaides pasākumi visām vecumu grupām, kā arī darba laiks tiks pagarināts līdz 01:00 naktī, lai ikviens paspēj nopirkt kāroto.

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikals TC „Spice Home” ir pārvietojies uz citām telpām, šobrīd atrodamies otrajā stāvā.

Pēdējās nedēļas laikā daudziem ACCENTA klientiem ir radies jautājums: „Vai ACCENTA veikals vairs neatrodas TC „Spice Home”? ” Mēs atbildam: „ACCENTA veikals nekur nav pazudis no TC „Spice Home”, bet gan ir pārvācies uz jaunām telpām, tirdzniecības centra otrajā stāvā.”

Veikalu jaunumi- ACCENTA paplašinās, jau novembrī jauns ACCENTA veikals Dzelzavas ielā.

Atsākoties lielākam pieprasījumam tirgū, ACCENTA paplašinās. Jau gada sākumā tika veikta reorganizācija ražotnē, palielināti apjomi ražošanā, tādejādi spējot apkalpot vairāk klientu īsākā laikā. Šobrīd tiek palielināts arī ACCENTA veikalu skaits.

Interjera dizaina jaunumi- akrila izmantošana Jūsu mājoklī.

Akrils ir polimēru materiāls, kurš pēdējo gadu laikā strauji ir iekarojis mūsu mājokļus. Tas ir atrodams gandrīz ikvienā mājoklī- virtuvēs, vannas istabās, u.c. Kādas ir akrila īpašības un kur mēs to varam izmantot savā mājoklī?

Veikalu jaunumi- ACCENTA prezentē jaunu konceptu ACCENTA salonam modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”!

Jauns mēnesis sākas ar jauniem piedāvājumiem un plašiem pārkārtojumiem ACCENTA veikalā modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”. Jaunais iekārtojums un koncepts paredz Jums iespēju, atnākot uz salonu apskatīt preces, izmēģināt un turpat uz vietas iegādāties. Tikai pāris stundas un Jūs savā mājoklī saņemsiet jaunas viesistabas, virtuves vai priekšnamu mēbeles.

Ēdienu gatavošanas padomi- gatavošana izmantojot tvaiku.

Mūsdienās arvien populārāka kļūst gatavošana izmantojot tvaiku un, ne velti, jau ir pierādīts, ka šādi gatavots ēdiens ir garšīgāks. Izvēloties cepeškrāsni noteikti pievērsiet uzmanību vai ir ierīkota šāda funkcija. Šādi gatavotus ēdienu agrāk varēja baudīt tikai restorānos, mūsdienās tā kļūst par realitāti ikvienā virtuvē. Tvaicēts ēdiens ir daudz veselīgāks, pilnībā tiek neitralizēta taukvielu klātbūtne.

Akciju jaunumi- uzrādot žurnāla „Mūsmāja” ACCENTA kuponu visiem pasūtījumiem un pirkumiem 20 % atlaide.

Visa oktobra garumā ACCENTA veikalā TC „Rīga Plaza” norisināsies akcija, sadarbībā ar žurnālu „Mūsmāja”. Nāciet ar ACCENTA atlaižu kuponu, kuru var atrast žurnālā un saņemiet 20 % atlaidi pasūtījumiem un pirkumiem.

Konkursu jaunumi- ir noslēdzies ACCENTA rudens konkurss.

ACCENTA veikali atkal dala dāvanas! Drūmajā rudens laikā ACCENTA veikali konkursā izspēlēja sveču komplektu, virtuves paplāšu komplektu un virtuves tekstila komplektu. Jautājumi šoreiz bija viegli un saprotami. No visām iesūtītājām atbildēm kļūdījās tikai 7 cilvēki. Tiešām lielisks rezultāts, sveicam!

Jauku brīvdienu padoms- sāciet nedēļas nogali ar brokastīm gultā!

Palutināt sevi, savu mīļoto vai vecākus ar brokastīm gultā ir tika skaisti un patīkami, pozitīvas emocijas visas dienas garumā garantētas. Bet kā pasniegt? Ne visos mājokļos ir atrodamas paplātes šīm nolūkam. Kādu paplāti iegādāties un kādi ir to plusi un mīnusi.

Iepirkšanās centru jaunumi- TC „Spice” un „Spice Home” piedāvā ikgadējo „Ābolu festivālu”!

„Ābolu festivāls” autostāvvietā starp TC „Spici” un „Spici Home” jau ir kļuvis par ikgadēju pasākumu. Šogad šis festivāls norisināsies jau trešo reizi! Tie, kas ir apmeklējuši iepriekšējos gados zina, ka festivāla ietvaros tiek piedāvātas dažādas atrakcijas, konkursi, koncerti un tirdziņi, šogad mūs sagaida tas pats, tikai vēl vairāk. Apmeklējam „Ābolu festivālu” 8. un 9. oktobrī, no plkst. 10:00 līdz 22:00, pie TC „Spice Home”.

Konkursu jaunumi- jaunais rudens konkurss ir klāt- atbildiet uz jautājumiem un iegūstiet balvas!

ACCENTA rudens oktobra mājas lietu konkurss ir klāt! Atbildiet uz sešiem vienkāršiem jautājumiem par ACCENTA produkciju, servisu un veikaliem un iespējams laimēsiet dāvanu komplektus no ACCENTA veikala.

Noderīgi padomi- tuvojoties gada vēsajam un drēgnajam laikam, stiprināsim savu imunitāti ar zāļu tējām no vecmāmiņu pūru lādes.

Nemanot ir piezadzies gada drēgnākais periods- rudens. Vējš, lietus un aizvien zemākas gaisa temperatūras, tas viss mūs sagaida jau tuvākajā laikā. Kā stiprināt savu imunitāti un nesaslimt? Atgriežamies pie sen pārbaudītām vērtībām- zāļu tējām.

Iepirkšanās centru jaunumi- TC „Spice Home” aicina visus uz „Hobiju dienām”.

Ikvienam cilvēkam patīk sevi pilnveidot uz izglītot. Mācoties skolā tas notiek pats par sevi, bet kā pilnveidot savu ikdienu, ja skolas un augstskolas jau ir aiz muguras, vai tieši pretēji gribās papildināt jau tā aizņemto ikdienu? Nāciet uz „Spice Home” rīkotajā „Hobiju dienām” 1. un 2. oktobrī un atrodiet jaunu papildinājumu savai ikdienai!

Aicinājums palīdzēt nelaimē nonākušajiem!

Ikvienam mājoklī, savā uzņēmumā vai kur citur, ir atrodamas mantas, kuras sen ir izgājušas no modes. Mantas ir skaistas, kvalitatīvas, nenovalkātas, bet, vienkārši, vairs nepatīk. Ļausim kādam citam priecāties par šīm mantām, kādam, kuram tas tiešām ir vajadzīgs.

Password generator

Aptauja

Kādas pārmaiņas Jus plānojat veikt savā mājolkī 2014. gadā?

INSTRUKCIJAS

» Instrukcijas

» Kā salikt moduļu skapi?

» Atvilktnes salikšanas instrukcija

Brīvi stāvošo skapju salikšanas instrukcijas:

» BS1D - 3

» BS2D - 1

» BS2D - 2

» BS3D - 1

» BS4D - 1

Aktivitātes

Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.

Ekspozīciju izpārdošanas akcija ACCENTA veikalos jau no 24.02.12.

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi ACCENTA veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!

ACCENTA padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? ACCENTA piedāvā īpašu sadaļu ACCENTA padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.

Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli 2012. gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).

Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.

Sveicam visus ar 2012.- Pūķa gada iestāšanos!

Jaunais gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir 2012. gada pūķis?

Ko mums atnesīs jaunais 2012. pūķa gads?

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs 2012. pūķa gads?

Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?

Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?

Veikalu jaunumi- ACCENTA veikalu darba laiks svētkos.

ACCENTA veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.